Кошик
249 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (50) 362-02-78

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 2. Мотокуртка

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 2. Мотокуртка

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 2. Мотокуртка

Завдання хорошою мотокуртки полягає в тому, щоб забезпечити достатній рівень захисту при падінні, а також надавати комфорт в русі і протистояти втрат тепла тіла під дією потужного вітрового потоку і іноді ще дощу. Крім цього куртка – це елемент стилю байкера. Бажано щоб мотокуртка відповідала стилю байка. Скажімо, якщо ви їздите на чопері, то і ваш зовнішній вигляд повинен бути відповідним. Таким чином екіпіровку можна розділити чоппер, стріт, спорт і спорт-тур, турінг, офф-роад. Але на елементах стилю детально зупинятися ми не будемо, так як це справа вибору кожного.

Матеріали виготовлення мотоодежды

Матеріал з якого зроблена ваша мотокуртка і мотоштаны має особливе значення. Питання що ж вибрати: шкіру або текстиль залишається все ж за вами, проте є кілька порад з цього приводу.

Шкіра. За останні кілька десятків років у шкіряній екіпіровки змінювався лише дизайн, це говорить саме за себе, властивості шкіри на стирання дуже гарні! За типами шкіри варто відзначити шкіру кенгуру, цей матеріал має найкращі показники на стертість. З мінусів можна відзначити вага та ціну шкіряних виробів.
Текстиль. Тут зупинимося докладніше. Логічно зауважити, що чим товще тканина текстильного виробу, тим міцніше його властивості на стирання. Розкриємо суть зазначених цифр на виробах. 500D – це означає, що нитка довжиною 9000 м вести 500г, найчастіше тканини з такою щільністю використовують для звичайного одягу. Відповідно,1000D буде важити більше, але і міцність цих тканин на стирання буде значно вище. Такі тканини найчастіше використовують для мотоциклетної екіпіровки, їх міцність знаходиться на досить високому рівні. Часто застосовують спеціально оброблені тканини, такі як Кордура, або її аналог Максдура. Властивості таких тканин значно вище звичайних. Наприклад, температура плавлення кордуры становить 200-250°С. Новинкою на ринку можна відзначити появу арамідних тканин, їх температура плавлення доходить до 450°С. Також швидкому стиранню перешкоджає використання подвійних шарів тканин, у місцях підвищеного навантаження, і використання кевларових тканин і ниток для пошиття.

Типи мотокурток

Мотоциклетні куртки можна розділити за типами. Скажемо відразу, що екіпіровка для спорт і суперспорт – це зазвичай шкіряні комбінезони, на них докладно зупинятися не будемо.

Річна текстильна мотокуртка – легка куртка без підкладки. Призначена для використання лише в теплий сезон. Захисні властивості таких курток можуть коливатися в широких межах, починаючи від додаткових накладок на ліктях і плечах, до щільно вбудованої захисту. Кількість кишень теж може коливатися. Непогано, коли ззаду на куртці є блискавка для пристібання штанів.
Демісезонна текстильна мотокуртка – цей тип курток є найбільш універсальним, популярний також для мототуризма. Часто має більшу довжину, і знімну внутрішню підстібку-утеплювач. Такі куртки можуть мати середній або високий комір, додаткові регулюючі манжети на рукавах, воріт для забезпечення непродуваемости блискавки, безліч кишеньок для дрібниць і документів, що дуже зручно особливо при далеких поезках. Наявність блискавці для з'єднання зі штанами є дуже важливим в холодний сезон. Має кишені під захист ліктів, плечей і спини, може комплектуватися м'якою або жорсткою захистом.
Річна шкіряна мотокуртка представляє з себе легку шкіряну куртку зазвичай з перфорацією, що несе на борту м'яку або тверду захист ліктів, плечей і спини. Зазвичай має не більше 2-3х кишеньок для дрібниць і документів. Має перфоровану(в дрібну дірочку) поверхня для хорошої продувності в теплу пору. Час використання обмежено коротким жарким сезоном.
Демісезонна шкіряна мотокуртка – такий тип курток є універсальною серед шкіряних курток. Має кишені під захист, зазвичай комплектується вбудованої м'якою або жорсткою захистом. Знизу може бути коротка, або лінійна блискавка для состежки з мотоштанами, часто йдуть в одному комплекті. Зазвичай куртки такого типу мають коротку довжину, невелику кількість кишеньок для дрібниць і документів.
Дощова куртка – тут докладно зупинятися не будемо. Може бути у вигляді комбінезона, або у вигляді роздільної куртки і штанів. Виконаний з тонкого водостійкого матеріалу. Використовується поверх звичайної екіпіровки під час дощу.

Комфорт

Комфорт – один из немаловажных параметров, поэтому очень важно чтоб мотокуртка сидела на вас хорошо, что б каждый щиток был на своем месте и не стремился сползти. Немаловажен покрой, куртка должна как можно ближе прилегать к телу, тогда лишние части будут меньше колебаться на ветру. Все защитные элементы и протекторы должны быть сертифицированы согласно стандартов безопасности CE.

Внутренний карман – вроде и мелкая деталь, но в то же время несет в себе высокую важность, т.к. в нем можно хранить документы в сохранности от воды.

Наявність світловідбиваючих елементів на поверхні куртки є важливою деталлю допомагаючи водіям швидше ідентифікувати мотоцикліста.

Наявність регулюючих застібок і затяжок на рукавах та поясі полегшать вам регулювання куртки. Так як одягати куртку ви будете і на футболку без підбивки, і на светр з підстібкою у холодну пору.

Водонепроникність з часом порушується, в цьому випадку можна використовувати для просочення тканин, возобновляющую водонепроникні властивості. Це стосується лише текстильних виробів.

Ціна на текстильну мотокуртку може коливатися від 80 до 300 євро, а на шкіряну мотокуртку відповідно від 200 до 500 євро.

Для вибору підходящої куртки в нашому магазині, Ви можете перейти в розділ МОТОКУРТКИ

Вдалого вибору!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner