Кошик
249 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (50) 362-02-78

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 5. Мотоперчатки

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 5. Мотоперчатки

Вибір мотоекіпіровкі. Частина 5. Мотоперчатки

Мотоперчатки служать для захисту рук від вітру і холоду, а також від удару і стирання під час падіння. Мотоперчатки можуть бути без пальців, однак використання такого типу рукавичок є небажаним, оскільки вони не захищають повноцінно ваші руки. Найчастіше мотоциклетні рукавички виконані з шкіри (замші) або текстильних матеріалів і можуть не мати захисту взагалі, мати захист у вигляді подушок-ущільнень в стратегічних місцях, або – найкращий варіант – мати жорсткі пластикові (карбонові) або металеві вставки на кісточках пальців. Останній варіант забезпечує максимальний захист ваших рук.

Типи рукавичок

Обрізані рукавички практично не несуть захисних властивостей. Відкриті пальці схильні до ударів і стирання об асфальт. Захисні властивості присутні на долонях. Використовуються найчастіше любителями чопперів.
Літні мотоперчатки найчастіше виконані з перфорованої шкіри; можуть мати кевларові вставки, подушки-ущільнювачі або бути без захисних вставок взагалі. Останній варіант є небажаним для використання.
Зимові мотоперчатки – утеплений варіант літніх рукавичок, мають велику товщину, що в деякій мірі ускладнює управління мотоциклом. Можуть мати кевларові вставки, подушки-ущільнювачі або бути без вставок. Останній варіант є небажаним для використання.
Рукавички від дощу є елементом захисної екіпіровки від дощу, надіваються поверх мотоциклетних рукавичок в мокру погоду. Виконані з тонкого водостійкого матеріалу у вигляді рукавичок.

Зазвичай рукавичок краще мати дві пари, одні на теплий сезон, другі на холодний. Також непогано мати рукавички від дощу в комплекті з захисною екіпіровкою від дощу, якщо така використовується.

Якщо у ваших рукавичках використовуються захисні вставки, то непогано щоб вони відповідали сертифікації РЄ.

Ціни на рукавички можуть коливатися від 20 до 100 євро, залежно від типу.

Для вибору відповідних моделей рукавичок у нашому магазині, Ви можете перейти в розділ МОТОПЕРЧАТКИ

Вдалого Вам вибору!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner