Кошик
249 відгуків
+380 (50) 362-02-78

Нове надходження мотоперчаток Xelement.

Нове надходження мотоперчаток Xelement.

Американська компанія Xelement займає одне з лідируючих місць по виробництву шкіряної та текстильної мотоекіпіровкі, байкерської одягу та аксесуарів.

Компанія Xelement добре відома в світі байкерів завдяки високій якості продукції, що мотоекіпіровкі, і що важливо – розумними цінами. Необхідно сказати, що "дорогий" не завжди означає "краще", і варто придивитися до екіпіровці компанії Xelement, яка поєднує в собі високу якість і доступні ціни.

Торговая марка Xelement основана в 1993 году и успешно развивается вплоть до сегодняшнего дня. Xelement занимается тем, что выпускает кожаную одежду, экипировку и аксессуары для байкеров. Все товары компании выглядят стильно и привлекательно. Что касается материалов, то здесь тоже всё на высшем уровне. Кожа только натуральная, подошвы обуви максимально прочны и устойчивы, а одежда изобилует разнообразными защитными наворотами (защитные протекторы плеч, спины, коленей).

Вся мотоекіпіровка та аксесуари Xelement виготовляється для американського ринку, проходить сертифікацію на опір критичним навантаженням та інші показники якості для американського ринку і поставляється в Україну з складу в США.

Пропонуємо українським споживачам ознайомитися з моделями і замовити рукавички торгової марки Xelement.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner